Advert Advert
Advert Advert
Advert
Ergül Kılıç

Başkan'dan çok başkancılar sizler Ülkücüyseniz bizler değiliz

Gel gelelim çıkar, menfaat ve beceriksizlikleri nedeniyle el çektirilen bir çok bürokrat var. Mevcut görevlerine son verildiği gibi bir çok şaibeyi de arkalarında bırakarak istifa ettirildiler.

BAŞKANCILAR

Başkan'dan çok başkanlar birşey talep etmeden yıllarca Mansur Yavaş'ın yanında olup menfaat ve çıkar gözetmeden destek verenlerin sizinle derdi nedir?
Ey çakma başkanlar, başkandan çok başkancılar!
Mansur Yavaş'a ayak bağı olan sürekli insanlara karşı dolduran ve düşman etmeye çalışan bir güruh var. İşte sizlere sözümüz.
Hasbel kader Mansur Yavaş'ın sayesinde o koltuklara oturup bir icraat göstermeden bedavadan baş sallayarak aldığınız paralar helal mi hak mı?
Sabahtan akşama kadar dinden imandan kitaptan bahsederken hiç kendinize sordunuz mu yetimin hakkını yemek helal midir? 
Hiçbir iş yapmadan bankamatikten çektiğiniz o paralar helal mi? İzmir'de İstanbul'da  yaşayıp Ankara'nın parasını almak yemek nasıl bir vicdandır. Haram kazançları evinize yol ederken neler düşündünüz?
Sizler yokken bizler ve onlar vardı.
Hiçbir şey talep etmeden başkana bir hayalimiz var diyenler vardı.
Ellerinden geleni yaptılar ve başarılıda oldular Mansur Yavaş'ı Ankara'nın başkanı yaptılar.
Fenamı oldu? Evine ekmek götüren hayatında hiç sigortası olmayan Ülkücüler CHP'liler İYİ partililer   az çok demeden şükürler edip dua ederken bu mevzu bahis bankamatik memurlarını açıklamak bana düşecek.
Çünkü;
Mansur Yavaş'ın önünde çevresinde olan ona zarar veren bir güruh çakma başkanlar sözüm size. İnsanlara insan olduğu için değer verin. Kapınızdan Ülkücüleri Chp'lileri İYİ partilileri geri çevirmeyin.
Aldığınız paraların hakkını verin.
Çakma başkanlar, senin görevin çaka satmak değil! Hele hele Mansur Yavaş'a gönül vermiş insanları kapılardan çevirmek senin hiç haddin değil.
Belki varsın belki yoksun. Şunun şurasında kalan iki yıl daha. Bu iki yılda görevini layıkı ile yap helal para kazan evine helal lokma götür.
Birde şu mevzu var;
Şirketler sürekli zararda mı kârda mı bilemiyorum ama bildiğim kesin birşey var ihale kovalayan memurlar mı dersiniz şirket yöneticisi mi dersin sürekli birinin kuyusunu kazan sürekli bir tartışma halinde olup çekememezlik hali var.
Peki, şirketlerin başına gelen asker emeklisi insanlara ne demeli? Hiç mi liyakatli çalışacak gençler yok? Sürekli geriye giden yönetim anlayışı Mansur Yavaş'a zarar vermeye devam ediyor.
Asker emeklisi adam ne anlar şirket yönetmekten ticaret yapmaktan al sattan.
Bunlara iki koyun versen dağda kurda yedirir yahu Mansur Yavaş ne diyordu önce liyakat esas olacak. Bunları yapacak pek çok insan tanıyorum o görevi layıkı ile yapacak ve o şirkete zarar vermeden kâra sokacak.
Bırakın gençlere güvenin!
Gençlerden korkmayın. Birçok şirket müdürü ve daire başkanı görevinden alındı. Nedenini hep beraber sorgulayacak olur isek; İş tecrübesi olmayan asker emeklisi, polis emeklisi gibi insanları işe almak.
Sizce böyle bir yere varmak mümkün mü?

Demokrat Tv:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Ergül Kılıç yazıları
Advert
Dolar
DOLAR
13.6516 TL 13.5971 TL
Euro
EURO
15.2036 TL 15.1430 TL
Anket
Cumhurbaşkanı adayınız kim?
Recep Tayyip Erdoğan
Ekrem İmamoğlu
Mansur Yavaş
Muharrem İnce
Sinan Ogan
Kemal Kılıçdaroğlu

TARİH 28.01.2022 SAAT 18:32:58
Demokrat TV Tarafsız İlkeli Doğru Haber. Gücü Tarafsızlığında Demokrat TV