Advert Advert
Advert Advert
Advert

Alparslan Türkeş Vakfı yeni binasına ve Başkanına kavuştu

Türk milliyetçiliğinin efsane ismi Alparslan Türkeş adına 1997 yılında kurulan Alparslan Türkeş Vakfı'nın yönetim kurulunda değişiklik yapıldı. Alparslan Türkeş'in eşi ve vakfın kurucu başkanı Seval Türkeş, başkanlık görevini oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş'e bıraktı.
Alparslan Türkeş Vakfı yeni binasına ve Başkanına kavuştu

Alparslan Türkeş Vakfı'nın yeni hizmet binasını ziyarete giden Demokrat TV imtiyaz sahibi Ergül Kılıç,  Türk milliyetçiliğine hizmetiyle bütün Türk dünyasının önemli ismi olan Başbuğ Alparslan Türkeş'in fikirlerinin gelecek nesillere taşınması konusundaki önemine değindi.

 

Yapılan yönetim kurulu değişikliğinde genel sekreterlik görevini Alparslan Yılmaz, genel muhasipliği Ahmet Akkaya ve basın yayın koordinatörlüğünü de Metin Turhan üstlendi.

Ankara Altındağ Vardar Sokak 8 numaralı müstakil yapıda hizmet verecek olan Alparslan Türkeş Vakfı'nın yeni yerine taşınma işlemleri de tamamlandı.

BAŞBUĞ'UN FİKİRLERİNİ GELECEK NESİLLERE TAŞIYACAK

Alparslan Türkeş Vakfı Genel Sekreteri Alparslan Yılmaz, çalışmalarla ilgili yayımladığı yazılı mesajında şu ifadeleri kullandı:

"97 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Alparslan Türkeş Vakfı'nın yeni yönetimi ve yeni binası bütün Türk milliyetçilerine, Başbuğ sevenlerine hayırlı uğurlu olsun. Bu yeni dönemde Başbuğumuzun adını taşıyan kurumda genel sekreterlik yapacak olmam, kısa hayatımın en büyük şeref kaynaklarından birisidir.

Sayın Seval Türkeş ve Sayın Ahmet Kutalmış Türkeş ve Sayın Ayyüce Türkeş Taş başta olmak üzere mütevelli heyetimize, eski genel sekreterimiz Ahmet Akkaya ve vakfımızın emektarlarına teşekkür ederim.

Ümit ediyorum ki hep birlikte, Türk milliyetçiliğine hizmetiyle bütün Türk dünyasının kalbine taht kuran Başbuğumuzun ismini ve fikirlerini gelecek nesillere taşıyacağız.

Yeni genel başkanımız Ahmet Kutalmış Türkeş, yeni genel muhasibimiz Ahmet Akkaya ve yeni basın yayın koordinatörümüz Metin Turhan'ı da bu vesileyle tebrik ediyor, hepimize hayırlı olmasını yüce Allah'tan diliyorum."

ALPARSLAN TÜRKEŞ VAKFINA DEMOKRAT TV'DEN ZİYARET

Alparslan Türkeş Vakfını yeni hizmet binasında ziyaret eden Demokrat TV imtiyaz sahibi Ergül Kılıç, Türk milliyetçiliğinde hizmetleriyle bütün Türk dünyasının önemli ismi haline gelen Başbuğ Alparslan Türkeş'in isminin ve fikirlerinin gelecek nesillere taşınması gerektiğini vurguladı.

 

Ergül Kılıç, yeni yapılan yönetim kurulu değişikliği ile genel sekreterlik görevine getirilen  Beltaş Yönetim Kurulu Üyesi  Alparslan Yılmaz'a da hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

Bu haber eklendi 10215 kez okunmuştur.
Demokrat Tv-Tarafsız İlkeli Haber:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer GÜNCEL haberleri
Advert
Dolar
DOLAR
7.8233 TL 7.7921 TL
Euro
EURO
9.3296 TL 9.2923 TL
Anket
Cumhurbaşkanı adayınız kim?
Recep Tayyip Erdoğan
Ekrem İmamoğlu
Mansur Yavaş
Muharrem İnce
Sinan Ogan
Kemal Kılıçdaroğlu

TARİH 30.11.2020 SAAT 01:33:19
Demokrat TV Tarafsız İlkeli Doğru Haber. Gücü Tarafsızlığında Demokrat TV