Advert Advert
Advert Advert
Advert

Şener'den Erdoğan'a : Aman, dokunma sakın! O iş senin işin değil.

CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Türkiye eğitim-öğretim reformuna ihtiyaç duyuyor' açıklamasına tepki gösterdi. Şener, ''Eğitimi her değiştirdiğinde, Ülkemin gençliğini bitiriyorsun'' ifadelerini kullandı.
Şener'den Erdoğan'a : Aman, dokunma sakın! O iş senin işin değil.

Erdoğan, Türkiye'nin eğitim-öğretim reformuna ihtiyaç duyduğunu vurgulayarak, "Ülkemizin geçmişten bugüne eğitim öğretim sistemi çocuklarımıza maddi bilgi yükleme üzerine kuruludur. Eğitim kısmı ihmal edilmiştir. Medyanın etkisiyle geleneksel eğitim öğretimin gücü azalırken yenisi konulamamıştır. Zihinler popüler kültür ve sapkın hezeyanlarla doldurulmuştur. Önceliğimiz aileden başlayarak çocuklarımızı hakkıyla yetiştirmek şarttır. Bu topyekun eğitim-öğretim reformu gerektirir" dedi.

Erdoğan'ın eğitim-öğretim reformu açıklamasına tepki gösteren Şener, ''Eğitimi her değiştirdiğinde, Ülkemin gençliğini bitiriyorsun'' dedi.

Twitter üzerinden paylaşım yapan Şener, şu ifadeleri kullandı:

''Erdoğan ‘topyekün bir eğitim reformu yapmamız gerekiyor’ buyurmuş! Aman, dokunma sakın! Eğitimi her değiştirdiğinde, Ülkemin gençliğini bitiriyorsun. Değişme sırası sende. Eğitim reformunu Millet İttifakına bırak!''

Bu haber eklendi 10102 kez okunmuştur.
Demokrat Tv-Tarafsız İlkeli Haber:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer ASAYİŞ haberleri
Advert
Dolar
DOLAR
7.8233 TL 7.7921 TL
Euro
EURO
9.3296 TL 9.2923 TL
Anket
Cumhurbaşkanı adayınız kim?
Recep Tayyip Erdoğan
Ekrem İmamoğlu
Mansur Yavaş
Muharrem İnce
Sinan Ogan
Kemal Kılıçdaroğlu

TARİH 30.11.2020 SAAT 02:16:24
Demokrat TV Tarafsız İlkeli Doğru Haber. Gücü Tarafsızlığında Demokrat TV