Advert Advert
Advert Advert
Advert

Alparslan Türkeş Vakfı yeni binasına taşındı

Seval Türkeş'in başkanlık görevini Ahmet Kutalmış Türkeş'e bıraktığı Alparslan Türkeş Vakfı, Ankara Hamamönü'nde yeni hizmet binasına taşındı
Alparslan Türkeş Vakfı yeni binasına taşındı

CiddiGazete- Türk milliyetçiliğinin efsane ismi Alparslan Türkeş adına 1997 yılında kurulan Alparslan Türkeş Vakfı'nın yönetim kurulunda değişiklik yapıldı.

Alparslan Türkeş'in eşi ve vakfın kurucu başkanı Seval Türkeş, başkanlık görevini oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş'e bıraktı.

Yapılan yönetim kurulu değişikliğinde genel sekreterlik görevini Alparslan Yılmaz, genel muhasipliği Ahmet Akkaya ve basın yayın koordinatörlüğünü de Metin Turhan üstlendi.

Ankara Altındağ Vardar Sokak 8 numaralı müstakil yapıda hizmet verecek olan Alparslan Türkeş Vakfı'nın yeni yerine taşınma işlemleri de tamamlandı.

BAŞBUĞ'UN FİKİRLERİNİ GELECEK NESİLLERE TAŞIYACAK

Alparslan Türkeş Vakfı Genel Sekreteri Alparslan Yılmaz, çalışmalarla ilgili yayımladığı yazılı mesajında şu ifadeleri kullandı:

"97 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Alparslan Türkeş Vakfı'nın yeni yönetimi ve yeni binası bütün Türk milliyetçilerine, Başbuğ sevenlerine hayırlı uğurlu olsun. Bu yeni dönemde Başbuğumuzun adını taşıyan kurumda genel sekreterlik yapacak olmam, kısa hayatımın en büyük şeref kaynaklarından birisidir.

Sayın Seval Türkeş ve Sayın Ahmet Kutalmış Türkeş ve Sayın Ayyüce Türkeş Taş başta olmak üzere mütevelli heyetimize, eski genel sekreterimiz Ahmet Akkaya ve vakfımızın emektarlarına teşekkür ederim.

Ümit ediyorum ki hep birlikte, Türk milliyetçiliğine hizmetiyle bütün Türk dünyasının kalbine taht kuran Başbuğumuzun ismini ve fikirlerini gelecek nesillere taşıyacağız.

Yeni genel başkanımız Ahmet Kutalmış Türkeş, yeni genel muhasibimiz Ahmet Akkaya ve yeni basın yayın koordinatörümüz Metin Turhan'ı da bu vesileyle tebrik ediyor, hepimize hayırlı olmasını yüce Allah'tan diliyorum."

 

Bu haber eklendi 10119 kez okunmuştur.
Demokrat Tv-Tarafsız İlkeli Haber:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer GÜNCEL haberleri
Advert
Dolar
DOLAR
7.9641 TL 7.9324 TL
Euro
EURO
9.4252 TL 9.3876 TL
Anket
Cumhurbaşkanı adayınız kim?
Recep Tayyip Erdoğan
Ekrem İmamoğlu
Mansur Yavaş
Muharrem İnce
Sinan Ogan
Kemal Kılıçdaroğlu

TARİH 24.10.2020 SAAT 11:39:55
Demokrat TV Tarafsız İlkeli Doğru Haber. Gücü Tarafsızlığında Demokrat TV