Advert Advert
Advert Advert
Advert

İYİ Parti'de sular durulmuyor... "Kirli tezgahın hesabını ödeyecekler"

İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk, Halk TV'de Gürkan Hacır'ın sunduğu "Şimdiki Zaman Siyaset" adlı programa telefonla bağlandı. Koncuk çok sert ifadeler kullandı.
İYİ Parti'de sular durulmuyor... "Kirli tezgahın hesabını ödeyecekler"

İYİ Parti’nin 2. Olağan Kurultayı'nda Merkez Disiplin Kurulu ve Genel İdare Kurulu üyeleri seçimi öncesi dağıtılan "İlk 75’te de Olsa Tercih Edilmeyecekler" listesi partiyi karıştırmıştı. Söz konusu listede; “Hayrettin Nuhoğlu, Feridun Bahşi, Aytun Çıray, Yavuz Temizel, Ümit Özdağ, Aylin Cesur, Aydın Adnan Sezgin, Berna Biçer, İsmail Koncuk, Ayhan Erel” isimleri yer almıştı.

ÇOK SERT ÇIKTI

İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk ise Halk TV'de Gürkan Hacır'ın sunduğu "Şimdiki Zaman Siyaset" adlı programa telefonla bağlandı. Koncuk konuyla ilgili olarak çok sert ifadeler kullandı.

"En yüksek oyu alan Aytun Çıray, bu kongrede 11. sırada olmasına rağmen listeye giremiyor. Genel Başkanın listesinde olmasına rağmen il başkanları kimden aldığı talimatla, Genel Başkanın bu listesine tamamen karşı bir anlayışla, delegelere Genel Başkanın yazdığı bu isimlere oy verilmeyecek diye talimat veriyor? Bu listeler nasıl olabiliyor? Nedir bu?" diye soran Koncuk'un konuşması esnasında sesini yükseltmesi dikkat çekti.

Söz konusu liste için, "Genel başkanımızın iradesine yapılmış bir operasyondur" diyen Koncuk'a Gürkan Hacır, "Bu çizilicekler listesini kim yaptı" diye sordu. Koncuk ise, "İl başkanlarına kim talimat verdiyse o yaptı" diyerek, isim vermeden İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın'ı işaret etti.

Koncuk, "Kirli tezgahın hesabını ödeyecekler" diye de belirtti.

Bu haber eklendi 1074 kez okunmuştur.
Demokrat Tv-Tarafsız İlkeli Haber:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer ASAYİŞ haberleri
Advert
Dolar
DOLAR
7.8438 TL 7.8125 TL
Euro
EURO
9.2983 TL 9.2612 TL
Anket
Cumhurbaşkanı adayınız kim?
Recep Tayyip Erdoğan
Ekrem İmamoğlu
Mansur Yavaş
Muharrem İnce
Sinan Ogan
Kemal Kılıçdaroğlu

TARİH 21.10.2020 SAAT 21:40:17
Demokrat TV Tarafsız İlkeli Doğru Haber. Gücü Tarafsızlığında Demokrat TV