Advert Advert
Advert Advert
Advert

Korona virüs için muhtemel senaryo açıklandı

Beyaz Saray Covid-19 ile Mücadele Görev Gücü'nün üyesi Dr. Anthony Fauci, korona virüs salgınından sonra normal hayatın ne zaman geri döneceğini duyurdu.
Korona virüs için muhtemel senaryo açıklandı

Beyaz Saray Covid-19 ile Mücadele Görev Gücü'nün üyesi Dr. Anthony Fauci, korona virüs salgınında en çok merak edilen konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

CNN International'da yer alan habere göre, Dr. Anthony Fauci, "Covid'den önceki halimize benzeyen bir normallik derecesine geri dönmekten bahsediyorsanız, bu 2021'e çok yakın olacak, hatta belki 2021'in sonuna doğru" diye konuştu.

Fauci, cuma günü verdiği röportajda koronavirüs aşısı ile alakalı soruya, bir aşının işe yarayacağına dair bazı uyarılar olduğunu söyledi.

Dr. Fauci, defalarca test edilen aşılardan en az birinin bu yılın sonunda veya gelecek yılın başlarında ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA)'nden acil durum izni almasının mümkün olduğunu belirtti. Ancak Fauci'ye göre aşı hemen herkes tarafından kullanılamayacak.

Korona virüs gündemde olduğu için insanların gribi unutmaması gerektiği konusunda da uyarıda bulunan Dr. Fauci, MSNBC röportajında ​​"Yıllar boyunca öğrendiğim tek şey; gribi geride bırakmamak. Hiçbir şeyi hafife almamaktır" ifadelerini kullandı.

Kaynak: CNN International 

 

Bu haber eklendi 1068 kez okunmuştur.
Demokrat Tv-Tarafsız İlkeli Haber:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer GÜNCEL haberleri
Advert
Dolar
DOLAR
7.9641 TL 7.9324 TL
Euro
EURO
9.4252 TL 9.3876 TL
Anket
Cumhurbaşkanı adayınız kim?
Recep Tayyip Erdoğan
Ekrem İmamoğlu
Mansur Yavaş
Muharrem İnce
Sinan Ogan
Kemal Kılıçdaroğlu

TARİH 24.10.2020 SAAT 11:44:43
Demokrat TV Tarafsız İlkeli Doğru Haber. Gücü Tarafsızlığında Demokrat TV