Advert Advert
Advert Advert
Advert

Meral Akşener'den Bahçeli'nin "evine dön" çağrısına yanıt

Nevşehir'de ziyaretlerde bulunan İYİ Parti lideri Meral Akşener, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "evine dön" çağrısı ile ilgili ilk kez konuştu. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Akşener, "Sayın Erdoğan’a şunu söylemek isterim: Lütfen ortağınızı bize sardırmaktan alın, gerekli ilgiyi gösterin lütfen. Bizim derdimiz millettir, milletin sesidir." şeklinde konuştu.
Meral Akşener'den Bahçeli'nin "evine dön" çağrısına yanıt

İYİ Parti lideri Meral Akşener, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kendisine yönelik yaptığı ve siyasetin gündemine oturan "evine dön" çağrısına Nevşehir'den yanıt verdi.

Korona salgını nedeniyle ara verdiği yurt gezilerine yeniden başlayan Akşener, Nevşehir’in Acıgöl, Hacıbektaş, Gülşehir, Avanos ve Ürgüp ilçelerinde ziyaretler gerçekleştirdi.

Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde gazetecilere açıklamalarda bulunan Meral Akşener, Devlet Bahçeli'nin "evine dön" çağrısı için, "Bahçeli başta ben olmak üzere partime saldırıyor. Biz bundan bıktık, lütfen ortağıyla ilgilensin" ifadelerini kullandı.

"Milletin sesini duymak yerine, o sese cevap vermek yerine siyasi magazinle meşgul olmasını hiç hoş bulmadığımı ifade etmek isterim." diyerek sözlerini sürdüren Akşener, "Bir kez daha söyleyeyim, sayın Erdoğan ortağınızı üzerimize sardırmaktan alın." şeklinde konuştu.

Akşener'in açıklaması şu şekilde

“Ben aracılığınızla Sayın Erdoğan’a bir çağrıda bulunmak istiyorum, Ortağı ile ilgilinsin. Ne zaman Sayın Erdoğan’ın ilgilisi azalıyor Sayın Bahçeli başta ben olmak üzere partime saldırıyor. Biz bundan bıktık, lütfen ortağı ile ilgilensin.

Birincisi bu ama diğer taraftan siyasi magazin konularında konuşmayı ve siyasetçilerin ita amiri pozisyonunda parmak sallamasını siyasi nezaketle hiç uygun görmediğimi, bağdaştırmadığımı söylemek isterim.

Sayın Bahçeli’nin en önemli özelliği kendisinin altını ısrarla çizdiği nezaketidir ama Türkiye’nin özellikle ekonomi noktasında problemleri olduğu bir dönemde, üzerine salgın yaşadığımız bir dönemde esnafımızın, işçimizin, işsiz gencimizin, tarımımızın pek çok sorunu varken, milletin sesini duymak yerine, o sese bir cevap vermek yerine siyasi magazinle meşgul olmasını da hiç hoş bulmadığımı, hiç hoş olmadığını ifade etmek isterim.

Bir kez daha söyleyeyim Sayın Erdoğan lütfen ortağınızı üzerimize sardırmaktan alın yeterli ilgiyi gösterin. Bizim derdimiz millettir, milletin sesidir.”

HACIBEKTAŞ BELEDİYESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

Gazetecilerin sorularını yanıtladıktan sonra Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıokla bir araya gelen İYİ Parti lideri Akşener, belediyenin sorunlarını dinledi.

Altıok, Akşener'e "Nevşehir Belediyesi'nin maske vermediği iki ilçeden birisiyiz. Kırşehir Belediyesi bize daha çok destek verdi. Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'da destek oldu. Sizin sayenizde de sırtımızı Ankara'ya dayayacağız" dedi.

757a5031-7e05-48cc-9df1-c8b54cc3b022.jpg

Bu haber eklendi 10115 kez okunmuştur.
Demokrat Tv-Tarafsız İlkeli Haber:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer GENEL haberleri
Advert
Dolar
DOLAR
7.8338 TL 7.8025 TL
Euro
EURO
9.1583 TL 9.1217 TL
Anket
Cumhurbaşkanı adayınız kim?
Recep Tayyip Erdoğan
Ekrem İmamoğlu
Mansur Yavaş
Muharrem İnce
Sinan Ogan
Kemal Kılıçdaroğlu

TARİH 30.09.2020 SAAT 06:23:15
Demokrat TV Tarafsız İlkeli Doğru Haber. Gücü Tarafsızlığında Demokrat TV