Advert Advert
Advert Advert
Advert

Ali Kıdık'tan THY paylaşımı

İYİ Parti İBB Meclis Üyesi ve AirportHaber'in sahibi Ali Kıdık, THY'de birbiri ardına yapılan tartışmalı atamaları gündeme getirmeye devam ediyor. Kıdık, son olarak da BDDK Başkanı ve THY-OPET Yönetim Kurulu Üyesi Feyyaz Akben'in oğlunun da THY'ye müdür atandığını açıkladı.
Ali Kıdık'tan THY paylaşımı

İYİ Parti İBB Meclis Üyesi ve AirportHaber'in sahibi Ali Kıdık, BDDK Başkanı ve THY-OPET Yönetim Kurulu Üyesi Feyyaz Akben'in oğlunun THY'de Yolcu Hizmetleri Müdürü yapıldığını açıkladı.

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Kıdık, bir önceki paylaşımında da THY'deki bir başka atamayı gündeme getirmiş, AKP İl Başkanı Bayram Şenocak'ın kardeşinin THY'de Özel Kalem Operasyon Müdürü olarak görevlendirildiğini ifade etmişti.

Kıdık, son paylaşımında ise hem BDDK Başkanı hem de THY-Opet BDDK Başkanı ve THY-OPET Yönetim Kurulu Üyesi Feyyaz Akben'in oğlu Feyyaz Akben’i de THY Yolcu Hizmetleri Müdürü olarak atandığını açıkladı.

Ali kıdık, "Of of of of. THY, BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben’in oğlu Feyyaz Akben’i de THY Yolcu Hizmetleri Müdürü yaptı. Zenginlikten uçuyoruz. Bu arada BDDK başkanı Mehmet Ali Akben de THY Opet yönetim kurulu üyesi." dedi.

Bu haber eklendi 10399 kez okunmuştur.
Demokrat Tv-Tarafsız İlkeli Haber:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer EKONOMİ haberleri
Advert
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL
Anket
Cumhurbaşkanı adayınız kim?
Recep Tayyip Erdoğan
Ekrem İmamoğlu
Mansur Yavaş
Muharrem İnce
Sinan Ogan
Kemal Kılıçdaroğlu

TARİH 12.07.2020 SAAT 08:58:35
Demokrat TV Tarafsız İlkeli Doğru Haber. Gücü Tarafsızlığında Demokrat TV