Advert Advert
Advert Advert
Advert

Havuz medyasının suyu koktu Hürriyet, Milliyet ve Posta basılmayacak!

Aydın Doğan’a yapılan baskıların ardından Demirören Holding’in satın altığı ve bünyesinde üç basılı dev Milliyet, Posta ve Hürriyet gibi gazeteler, Demirörenlerin aldığı kararla dijitale dönüşecek.
Havuz medyasının suyu koktu Hürriyet, Milliyet ve Posta basılmayacak!

Demirören grubuna geçtikten sonra havuz medyasına dahil olan, hükumet yanlısı haberlerinden dolayı tirajları dip yapan HürriyetMilliyet ve Posta, artık basılmayacak. Üst düzey kaynaklardan edinilen bilgilere göre, Demirören Medya dijital dönüşüm kararı aldı. Tüm gazeteler sadece online mecrada olacak, basılmayacak.

Kurum bünyesindeki gazetelerin tamamı, yani Hürriyet, Milliyet ve Posta artık sadece internet sitesi üzerinden devam edecek. Medyaradar’ın haberine göre, kararın alınmasında, artan kağıt maliyetleri ve evden çalışma düzenine geçişle dijital dönüşümün daha uygun olacağı fikri etkili oldu.

BAYRAMDA BASILMADILAR

Medyanın üst düzey yönetim toplantısında alınan karardan asla geri dönülmeyeceği belirtiliyor. Toplantı sonrasında, dün gazete binasında çalışanlara eşyalarını toplamaları için Perşembe gününe kadar mühlet verilmişti. Başta Hürriyet olmak üzere, gazetelerin bayramda basılmaması aslında Demirören yönetiminin bugünkü kararı için önemli bir sinyaldi. Çalışanlarsa eşyaları toplama talimatı sonrası endişeli bekleyiş içerisinde.

Bu haber eklendi 10215 kez okunmuştur.
Demokrat Tv-Tarafsız İlkeli Haber:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer GÜNCEL haberleri
Advert
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL
Anket
Cumhurbaşkanı adayınız kim?
Recep Tayyip Erdoğan
Ekrem İmamoğlu
Mansur Yavaş
Muharrem İnce
Sinan Ogan
Kemal Kılıçdaroğlu

TARİH 15.07.2020 SAAT 05:21:46
Demokrat TV Tarafsız İlkeli Doğru Haber. Gücü Tarafsızlığında Demokrat TV