Advert Advert
Advert Advert
Advert

Devlet Bahçeli'nin koronavirüs yorumu

MHP Lideri Devlet Bahçeli, koronavirüs salgınına ilişkin açıklamalarda bulundu. Bahçeli, halkı Sağlık Bakanlığı'nın uyarılarını dikkate almaya davet etti.
Devlet Bahçeli'nin koronavirüs yorumu

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün Türkiye'de de tespit edilmesinin ardından, alınan önlemler artırılmaya başlandı.

Vaka sayısının 47'ye çıktığı ülkemizde her gün yeni bir tedbir alınırken, siyasi liderler de konuya ilişkin açıklamalar yaparak, halkı salgına karşı uyarıyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de bir açıklama yayınlayarak, halkı Sağlık Bakanlığı'nın uyarılarını dikkate almaya davet etti.

"KORONA MUSİBETİNİ YENECEĞİZ"

Koronavirüs musibetini aklın, bilimin ve duanın gücüyle yeneceğimizi söyleyen Bahçeli, "Geçmişte daha müşkül anlarda bile yeise ve yılgınlığa kapılmayan Türk milletinin, bu virüs kuşatmasını da yaracağına inanıyorum." ifadelerini kullandı.

 

Devlet Bahçeli'nin koronavirüs yorumu

 

 

"BAKANLIĞIN TEMBİHLERİNE UYUN"

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Bu süreçte karamsarlık aşılayanlara, kötümserlik yayanlara, provokasyonlara yeltenenlere, fırsatçılık, stokçuluk ve karaborsacılık yapanlara azami derecede dikkat ve uyanıklık mühim bir sorumluluktur.

Mikrobun kırılması için Sağlık Bakanlığı'nın tavsiye ve tembihlerine aynen riayet etmek insan ve toplum sağlığı açısından mecburiyettir." şeklinde konuştu.

 
 
Bu haber eklendi 1042 kez okunmuştur.
Demokrat Tv-Tarafsız İlkeli Haber:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer SİYASET haberleri
Advert
Dolar
DOLAR
6.8755 TL 6.8480 TL
Euro
EURO
7.7856 TL 7.7545 TL
Anket
Cumhurbaşkanı adayınız kim?
Recep Tayyip Erdoğan
Ekrem İmamoğlu
Mansur Yavaş
Muharrem İnce
Sinan Ogan
Kemal Kılıçdaroğlu

TARİH 14.07.2020 SAAT 10:15:14
Demokrat TV Tarafsız İlkeli Doğru Haber. Gücü Tarafsızlığında Demokrat TV