Advert Advert
Advert Advert
Advert

İşte gizemli hayırsever Robin Hood'un gerçek kimliği

Yoksul mahallelerde de yardıma muhtaç ailelere yardım yapan ve Robin Hood olarak gösterilen kişinin kimliği sonunda belli oldu. Robin Hood olarak bilinen kişinin Erdoğan Uludağ adlı bir vatandaş olduğu belirlendi.
İşte gizemli hayırsever Robin Hood'un gerçek kimliği

Gecekonduda hayatını devam ettiren vatandaşlara yaptığı para yardımları ile kısa sürede Robin Hood olarak ün salan kişinin kimliği Haluk Levent tarafından açıklandı. Gizemli hayırseverin Ahbap Derneği'ne kayıtlı olan iş adamı Erdoğan Uludağ olduğu ifade edildi. Uludağ'ın yapılan yardımların örnek alınması adına böyle bir yola gittiğini söylediği belirlendi.

 

Gerçek Kimliği Belirlendi

İstanbul'un değişik semtlerinde bazen zor durumda olan esnafa bazen de yardıma muhtaç vatandaşın imdadına koşan gizemli hayırsever Robin Hood'un kimliği çoğu kişi tarafından merak ediliyordu. Gizemli hayırseverin vatandaşların esnafa olan borçlarını ödemekle kalmayıp kapılarına içerisinde 1000 lira bulunan zarfları bırakması da sık sık gündem haline gelir olmuştu.

İstanbul'da bir tekstil firmasının sahibi olduğu belirlenen Erdoğan Uludağ'ın Haluk Levent'in de kurucusu olduğu Ahbap Derneği ile birlikte çalıştığı ifade edildi. Uludağ kendisi gibi pek çok Robin Hood olduğunu da söyleyerek onlarında her zaman yardıma muhtaç vatandaşların yanında olacağını sözlerine ekledi.

Bu haber eklendi 10288 kez okunmuştur.
Demokrat Tv-Tarafsız İlkeli Haber:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer GÜNCEL haberleri
Advert
Dolar
DOLAR
7.5400 TL 7.5099 TL
Euro
EURO
8.8941 TL 8.8586 TL
Anket
Cumhurbaşkanı adayınız kim?
Recep Tayyip Erdoğan
Ekrem İmamoğlu
Mansur Yavaş
Muharrem İnce
Sinan Ogan
Kemal Kılıçdaroğlu

TARİH 18.09.2020 SAAT 13:37:50
Demokrat TV Tarafsız İlkeli Doğru Haber. Gücü Tarafsızlığında Demokrat TV