Advert Advert
Advert Advert
Advert

İrem Çiçek de uymadı

CHP'nin CNN Türk boykotunu, Ümit Kocasakal'dan sonra İrem Çiçek de deliyor. İrem Çiçek, daha önce Ekrem İmamoğlu'nun boykot nedeniyle katılmayacağını açıkladığı programa konuk olacak.
İrem Çiçek de uymadı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, CNN Türk’e boykot kararı aldıklarını açıklamıştı. CHP’nin bu kararı ilk kez Odatv tarafından duyurulmuştu.

Tuncay Özkan, boykot kararını, CNN Türk’ün, halkın haber alma ve gerçekleri öğrenme hakkını ayaklar altına aldığını, iktidarın menfaatleri doğrultusunda yayınlar gerçekleştirdiğini belirterek açıklamıştı.

İLK KOCASAKAL DELDİ

CHP’nin üyelerini de kapsadığını belirttiği boykot kararını ilk delen CHP’li isim Ümit Kocasakal oldu. Kocasakal, dün CNN Türk’te Başak Şengül’ün sunduğu Akıl Çemberi adlı tartışma programına katıldı.

Kocasakal, son CHP Kurultayı’nda Genel Başkanlığa aday olmak için çalışmıştı.

BİR CHP’Lİ DAHA

CNN Türk boykotunu delen bir diğer isim ise Avukat İrem Çiçek oldu. Çiçek, CNN Türk’te bu akşam yayımlanacak olan Tarafsız Bölge programına katılacağını duyurdu.

Babası Dursun Çiçek bir dönem CHP'den milletvekiliği yapan kendisi de CHP’den milletvekili aday adayı olan Çiçek, kendisine gelen tepkilerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

İrem Çiçek kendisini şöyle savundu:

“CHP’de bir görevim yok. Avukatlık mesleğime devam ediyorum. Boykottan haberim var. Daha önce olduğu gibi doğru bildiğimizi her mecrada anlatmaya devam."

İrem Çiçek'in katılacağı programın bir başka önemi daha var. CHP, ilk boykot kararını duyurduğunda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bugün yayınlanacak olan Tarafsız Bölge programına çıkmayacağını açıklamıştı. Yani İrem Çiçek, İmamoğlu'nun boykot nedeniyle iptal ettiği programa katılma kararı aldı.

Bu haber eklendi 1033 kez okunmuştur.
Demokrat Tv-Tarafsız İlkeli Haber:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer GENEL haberleri
Advert
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL
Anket
Cumhurbaşkanı adayınız kim?
Recep Tayyip Erdoğan
Ekrem İmamoğlu
Mansur Yavaş
Muharrem İnce
Sinan Ogan
Kemal Kılıçdaroğlu

TARİH 26.09.2020 SAAT 07:07:05
Demokrat TV Tarafsız İlkeli Doğru Haber. Gücü Tarafsızlığında Demokrat TV