Advert Advert
Advert Advert
Advert

AKP'li Tamer'den Gülen açıklaması: Bizi Meclis gönderdi

Pensilvanya’ya kadar giderek FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ile görüşen 12 AKP'liden biri olan Kayseri Milletvekili Tamer ziyareti, "Yıl 2012, daha ortada hiçbir şey yok" diye açıkladı.
AKP'li Tamer'den Gülen açıklaması: Bizi Meclis gönderdi

Pensilvanya’ya gidip FETÖ’nün elebaşı Fetullah Gülen ile görüşen 12 AKP’liden biri olan Kayseri Milletvekili Tamer, yapılan ziyareti Kayseri'de katıldığı yerel bir kanalda anlattı. Tamer, 'Yıl 2012, daha ortada hiçbir şey yok' diyerek ziyarete ilişkin açıklamada bulundu.

TBMM tarafından ABD'ye Türk günlerine katılmak için gönderilen milletvekillerinin ayrı bir şekilde Fetullah Gülen ile görüştüğü de biliniyor.

 

‘Bizi Meclis gönderdi'

Tamer ziyareti açıklarken "Yıl 2012, daha ortada hiçbir şey yok" ifadelerini kullandı. Gülen ile görüşmek için Pensilvanya'ya giden vekilleri açıkladı. "Bayram Özçelik halen milletvekili, Vedat Demiröz Genel Başkan Yardımcısı, Osman Ören milletvekili, İlknur İnceöz şu anda milletvekili ve bu konudan sonra grup başkanvekilliği yaptı. 12 Nisan 2012'de ne FETÖ var ne olaylar var ne 17-25 var. Bizi Meclis, Amerika'daki Türk günlerine gönderdi" dedi.

Gülen ile temas halinde olan dönemin milletvekillerinin halen daha görevde olması ise akıllarda soru işareti bıraktı. FETÖ ile her alanda 'mücadele' edildiği söylenirken, İYİ Parti, HDP  ve CHP'nin 'FETÖ'nün siyasi ayağı araştırılsın' önergelerinin AKP tarafından birden fazla kez reddedildiği ise bilinenler arasında. Pensilvanya'ya giden vekillerin 'FETÖ'nün siyasi ayağı ile mücadele' kapsamında ele alınıp alınmayacağı ise merak konusu.
 

 

Bu haber eklendi 10112 kez okunmuştur.
Demokrat Tv-Tarafsız İlkeli Haber:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer SİYASET haberleri
Advert
Dolar
DOLAR
7.6823 TL 7.6516 TL
Euro
EURO
8.9886 TL 8.9527 TL
Anket
Cumhurbaşkanı adayınız kim?
Recep Tayyip Erdoğan
Ekrem İmamoğlu
Mansur Yavaş
Muharrem İnce
Sinan Ogan
Kemal Kılıçdaroğlu

TARİH 24.09.2020 SAAT 00:21:50
Demokrat TV Tarafsız İlkeli Doğru Haber. Gücü Tarafsızlığında Demokrat TV