Advert Advert
Advert Advert
Advert

Sedat Peker kaçtığı yönündeki haberlerle ilgili konuştu

Suç örgütü lideri Sedat Peker, kaçtığı yönündeki haberlere ilişkin açıklama yaptı
Sedat Peker kaçtığı yönündeki haberlerle ilgili konuştu

Tescilli organize suç örgütü lideri Sedat Peker, polis tarafından arandığı ve bu nedenle yurtdışına kaçtığı iddialarına sosyal medya hesabı üzerinden yanıt verdi ve 'Balkanlardayım, oturum işlemlerimi tamamladım' dedi.

Sosyal paylaşım sitesi, Instagram hesabından açıklama yapan Sedat Peker, bir süredir yurtdışında yaşadığı haberlerini doğruladı. Hakkında arama kararı olmadığını söyledi. Eşinden boşandığı iddiasını gündeme getirenleri ise tehdit etti. Peker konuyla ilgili "Temizlik işçisine diklenen çocuğu hatırlatıyorum" diye konuştu.

Geçmiş yıllarda çeşitli suçlardan hapis yatan ve akademisyenlere yönelik tehditleriyle gündeme gelen Peker, “Takriben iki aydır ata yadigarı Balkan coğrafyasındayım. Bu sene üniversite mezuniyetimi tamamlayıp diplomamı alacağım. Ayrıca ticari çalışmalarım için bazı ülkelerden de oturum alma işlemlerimi tamamladım” dedi.

"Görünürde polis olanlarla hesabımız her zaman var olacaktır"

Peker, Karadağ’a kaçtığı, eşinden boşandığı yönündeki iddialara şöyle yanıt verdi:

"Ben herhangi bir suç işlemedim ki aranayım. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin polisleriyle hiçbir sorunum yok, olamazda ancak bu şerefli teşkilatın içine bir şekilde monte olmuş görünürde polis ama özünde hain olanlarla bizim hesabımız her zaman var olacaktır. (Bu konularla ilgili de ilerleyen günlerde düşüncelerimi detaylıca yazacağım.) Ayrıca ben saygıdeğer eşimle ne savaşlardan çıkaracak bu günlere geldik. Bizi üzmek için yapılan bu haberler hem bana hem de saygıdeğer eşime ancak tatbikat olur."

Boşanma haberleriyle ilgili tehdit etti

Karısı ile boşandığı haberlerle ilgili bir dönem sosyal medyada çok konuşulan bir görüntüye gönderme yaptı. Peker şöyle konuştu:

"Ben bu haberlerin çıkış kaynağını üç aşağı beş yukarı biliyorum ve onlara, temizlik görevlisine belindeki kemeri çıkarıp dikilen, temizlik görevlisinin tüm uyarılarına rağmen diklenmeye devam eden o çocuğu hatırlatıyorum. ‘Yine oğlum işinize gidin’ diyorum. Tüm uyarılarıma rağmen bunları yapmaya devam edenlere bu hikayenin sonunun temizlik görevlisiyle o saygısız çocuğun yaşadığının aynısı olacağını özellikle belirtiyorum.”

Bu haber eklendi 10184 kez okunmuştur.
Demokrat Tv-Tarafsız İlkeli Haber:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer GÜNCEL haberleri
Advert
Dolar
DOLAR
7.0103 TL 6.9823 TL
Euro
EURO
8.2991 TL 8.2660 TL
Anket
Cumhurbaşkanı adayınız kim?
Recep Tayyip Erdoğan
Ekrem İmamoğlu
Mansur Yavaş
Muharrem İnce
Sinan Ogan
Kemal Kılıçdaroğlu

TARİH 06.08.2020 SAAT 13:54:13
Demokrat TV Tarafsız İlkeli Doğru Haber. Gücü Tarafsızlığında Demokrat TV