Advert Advert
Advert Advert
Advert

Davutoğlu ve ekibi meydan okudu...

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, "Türkiye’nin çözülemeyecek hiçbir sorunu yoktur. Ama sorunu çözemeyenler vardır. Hesabını da soracağız. Gerekirse devri sabık da yaratacağız. Yaratmayalım diyenler var, gerekirse yaratacağız” şeklinde konuştu.
Davutoğlu ve ekibi meydan okudu...

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Selçuk Özdağ'ın, "Türkiye’nin çözülemeyecek hiçbir sorunu yoktur. Ama sorunu çözemeyenler vardır. Hesabını da soracağız. Gerekirse devri sabık da yaratacağız. Yaratmayalım diyenler var, gerekirse yaratacağız" şeklindeki sözleri ise dikkat çekti.

Milli Görüş’ün televizyon kanalı TV5’te yayınlanan Ankara Bürosu programında Muhammed Vefa ve Bünyamin Güler’e konuk olan Özdağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mal varlığı başta olmak üzere gündemdeki konulara ilişkin değerlendirmeler yaptı.

"CUMHURBAŞKANI EY AMERİKA DİYEMİYOR"

Ortadoğu coğrafyasını yönetenlerin şantaja maruz kalacak zaaflarının olmaması gerektiğinin altını çizen Özdağ, “Bugün ABD, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a 'Halk Bankası dosyasını açarım' diyor… ABD, Erdoğan'ın mal varlığını açarız dediğinde, Erdoğan ‘ey Amerika aç diyemiyor!’ Ama her zaman 'ey İngiltere, ey Almanya' diyen Cumhurbaşkanı, burada 'ey Amerika benim kıravatımdan şunlar şunlar vardır, ben milletime hesabımı verdim, hodri meydan' diyemiyor. Bu da bende soru işareti meydana getiriyor” diye konuştu.

BİZ KATAR'DAYKEN SİYASİ BİR OPERASYON DÜZENLENDİ

 

AKP'li Bülent Turan "Davutoğlu gitsin diyen isim, Davutoğlu'nun yardımcısı oldu" diyerek Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün’ü göstermişti.

Turan’ın açıklamalarıyla ilgili konuşan Özdağ ise, şunları söyledi:

“Parti yönetiminde olan yetki genel başkana devredilmişti. Yetki, teşkilat başkanlarının, il başkanlarının, ilçe başkanlarının atamalarıyla ilgili genel başkana yetki veriyordu. Anladılar ki, bu görev Davutoğlu’nda kalırsa o il başkanlarını atar. Delegeleri de atar. 'Kongreye gitsek Davutoğlu’nu yenemeyiz' dediler. Davutoğlu’ndan yetkileri almak istediler. Biz Katar’dayken siyasi bir operasyon düzenlendi. Ben genel başkan yardımcısıyım Ankara’ya geldiğimde öğrendim. Ama ben de imzaladım. Davutoğlu da imzaladı, Ayhan Sefer Üstün de imzaladı… Davutoğlu problem çıkmasın diye imzaladı.”

"GEREKİRSE DEVR-İ SABIK YARATACAĞIZ"

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin bu ülkedeki en büyük sorun olduğunu dile getiren Özdağ, 2021 yılında erken seçim olacağını iddia ederek, “Er geç erken seçim olacak. Götüremezler, yürütemezler, yapamazlar. Türkiye’de ciddi bir ekonomik kriz var. Mutfakta tencere kaynamıyor. İnsanların cebindeki paranın değeri düşmüş vaziyette. İnsanlar işsiz" dedi.

Selçuk Özdağ, "Türkiye’nin çözülemeyecek hiçbir sorunu yoktur. Ama sorunu çözemeyenler vardır. Hesabını da soracağız. Gerekirse devri sabık da yaratacağız. Yaratmayalım diyenler var, gerekirse yaratacağız” diye de belirtti.

Oy oranlarının yüzde 6 ile 10 arasında değiştiğini ifade eden Özdağ, iktidar firması adına çalışanlar Gelecek Partisi’ni daha düşük gösterdiğini ileri sürdü.

Bu haber eklendi 10100 kez okunmuştur.
Demokrat Tv-Tarafsız İlkeli Haber:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer SİYASET haberleri
Advert
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL
Anket
Cumhurbaşkanı adayınız kim?
Recep Tayyip Erdoğan
Ekrem İmamoğlu
Mansur Yavaş
Muharrem İnce
Sinan Ogan
Kemal Kılıçdaroğlu

TARİH 09.08.2020 SAAT 16:49:37
Demokrat TV Tarafsız İlkeli Doğru Haber. Gücü Tarafsızlığında Demokrat TV