Advert Advert
Advert Advert
Advert

Yavaş "Benim oğlum yok takım sahibi olmak isteyen"

Kafa Radyo'nun canlı yayın konuğu olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ankaragücü'nün bir marka olduğunu söyleyerek, "Bu tüm Ankara'nın ortak değeri. Benim takım isteyen oğlum yok" dedi
Yavaş "Benim oğlum yok takım sahibi olmak isteyen"

Ankara Büyükşehir  Belediyr  Başkanı Mansur yavaş , Kafa Radyo'nun belediyenin bahçesine getirdiği canlı yayın aracında soruları cevaplandırdı.

Göreve geldiği günden itibaren yaptığı icraatları anlatan Mansur Yavaş, Ankaragücü Kulübü'nün Ankara'nın en önemli markası olduğunu belirtti.

Ankaragücü'nün şimdiye kadar şampiyonluk yaşamış olması gerektiğini belirten Mansur Yavaş, şu değerlendirmeyi yaptı: "Ankaragücü şimdiye kadar şampiyonluk yaşardı. Yakın zamanda kongre oldu.  AK Parti İl Başkanı 'Ne yapacağız?' diye sordu. 'Hep birlikte, Ankaragücü'nü kurumsal olarak kurtaracağız' dedim. İsimlerle uğraşmak istemiyorum. Kurumsal olarak kurtaracağız. Çünkü takım üzerinde bazı yasaklar var. Bunu tüm Ankara için istiyorum. Çünkü benim oğlum yok takım sahibi olmak isteyen. İki kızım var; onlar da belediyeye gelmezler. Biri yurt dışında; ekmeğinin peşinde onlar da. Ankaragücü'ne destek olmak da hepimizin boynunun borcu. Çünkü o da Ankara'nın bir değeri. Her iki takımımızın da Avrupa'da maç yapmaları en büyük dileğim" dedi.

aş itibariyle 4'te 5'te kalkıyoruz

Uykuya fırsat bulamadığını belirten Ankara Büyükşehir  Belediye BaşkanıMansur Yavaş, canlı yayında şu ifadeleri kullandı: "Deyim yerindeyse uyumuyoruz. Geç giderim eve. Yaş itibariyle 4'te 5'te kalkıyoruz, bir daha da yatmıyoruz. Hemen telefonu elime alıyorum. Mavi Masa'daki mesajlara bakıyorum. Birim amirlerine mesaj atıyorum. Ben günde 20-30 kişiyi ancak arayabiliyorum ama birim amirlerine, vatandaşları arayarak yapılan işi bildirmelerini ve teşekkür etmelerini mutlaka söylüyorum. Eşim İngiltere'de torun bakıyor. En fazla da üç ay kalabiliyor, geliyor, sonra tekrar gidiyor... Bekar gezdiğimiz için 12 gibi eve gidiyorum. Evde de belediyenin işlerini takip ediyorum. Sabah erken belediyeye geliyorum. Önceleri vaktim olduğu için çok kitap okuyordum ama şimdi pek fırsat bulamıyorum."

 
 
Bu haber eklendi 10118 kez okunmuştur.
Demokrat Tv-Tarafsız İlkeli Haber:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer GÜNCEL haberleri
Advert
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL
Anket
Cumhurbaşkanı adayınız kim?
Recep Tayyip Erdoğan
Ekrem İmamoğlu
Mansur Yavaş
Muharrem İnce
Sinan Ogan
Kemal Kılıçdaroğlu

TARİH 05.07.2020 SAAT 07:35:06
Demokrat TV Tarafsız İlkeli Doğru Haber. Gücü Tarafsızlığında Demokrat TV