Advert Advert
Advert Advert
Advert

O ilde kurulan 'gizli ekip', sosyal medyada günün konusu oldu

Yüz bin kişiye düşen vaka sayısında Türkiye’de 4. Sırada olan Samsun’da valiliğin kurduğu ‘gizli ekip’ yeniden koronavirüs denetimlerine başladı. Profesyonel fotoğraf makinesi kullanan gizli ekip, sosyal medyada günün konusu oldu.
O ilde kurulan 'gizli ekip', sosyal medyada günün konusu oldu

Yüz bin kişiye düşen vaka sayısında Türkiye’de 4. Sırada olan Samsun’da valiliğin kurduğu ‘gizli ekip’ yeniden koronavirüs denetimlerine başladı. Profesyonel fotoğraf makinesi kullanan gizli ekip, sosyal medyada alay konusu oldu.

Samsun Valisi Zülkif Dağlı'nın yakın korumaları ile fotoğrafçılardan oluşan 8 kişilik 'gizli ekip', koronavirüs vakalarındaki artış üzerine kentteki işlek cadde, sokak, meydan ve pazar yerlerini tek tek dolaşıp buralardaki insan yoğunluğunu fotoğraflıyor.

Fotoğrafların ulaştırıldığı Vali Dağlı tarafından kalabalık olan bölgelerde yoğunluğunun azaltılması ve tedbirlere uyulmasını sağlamak için ilgili ekipler görevlendiriliyor.

Sosyal medyada 'çok gizli' ekibin profesyonel fotoğraf makinesi kullanması ve hiç de gizli olmaması alay konusu oldu. Kullanıcılar 'bu kadar gizliliğe alışkın değiliz' yorumlarıyla fotoğrafları paylaştı.

Bu haber eklendi 1071 kez okunmuştur.
Demokrat Tv-Tarafsız İlkeli Haber:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer GÜNCEL haberleri
Advert
Dolar
DOLAR
8.0780 TL 8.0458 TL
Euro
EURO
9.7122 TL 9.6735 TL
Anket
Cumhurbaşkanı adayınız kim?
Recep Tayyip Erdoğan
Ekrem İmamoğlu
Mansur Yavaş
Muharrem İnce
Sinan Ogan
Kemal Kılıçdaroğlu

TARİH 20.04.2021 SAAT 08:00:47
Demokrat TV Tarafsız İlkeli Doğru Haber. Gücü Tarafsızlığında Demokrat TV