TV100'ün haberine göre; Tüm Türkiye'yi 80 yaşındaki Amerikalı Patrick ile evlenerek şoke eden Meltem Miraloğlu, şimdi de 62 yaşındaki psikoloğuyla aşk yaşıyor.

Son günlerde 80 yaşındaki Patrick'in kendisini evden kovduğuna ve kayıp olduğuna dair iddialar gündeme bomba gibi düşmüştü. Miraloğlu ise bu haberlere karşı babasının vefatı nedeniyle cevap vermediğini söylemişti.

34 yaşındaki Meltem Miraloğlu'nun Amerikalı Patrick'ten sonra 62 yaşındaki psikoloğuyla aşk yaşamaya başlaması olay oldu. Miraloğlu, geçtiğimiz gün çocuk baktığı evden paylaşım yaparak 'Yeni Hayatım' notunu düşmüştü.

Ses sanatçısı Onur Akay'ın iddiasına göre oyuncu Meltem Miraloğlu şimdi de 62 yaşındaki psikoloğu Amerikalı John’la aşk yaşıyor. İddiaya göre, Meltem Miraloğlu'nu bakıcılık yaptığı eve yeni sevgilisi John yerleştirdi.

Onur Akay, ünlü oyuncunun Patrcik tarafından evden kovulduğunu iddia etmiş aynı zamanda 2019 yılında kendisi ile yaptığı ve ağızları açık bırakan röportajı ilk kez yayınlamıştı.

"80 yaşındaki Patrick, onu maalesef evden atmış"

 ''Meltem Miraloğlu, oynadığı rolü resmen gerçek hayatta yaşadığını, 2019 yılında bakın bana nasıl anlatmıştı'' diyen Akay, şunları yazmıştı:

''Green Card almak için 80 yaşındaki adama olta attığını bana söyleyen Meltem Miraloğlu, şimdilerde çok zor günler geçiriyor. Patrick, onu maalesef evden atmış. Kaldığı eyalette herkes onu merak ediyor.''

"Amerika sokaklarında perişan halde görülmüş"

''Türkiye'de ailesinin de haber alamadığını öğrendiğim Meltem Miraloğlu, bu soğuk ve karlı kış günlerinde bir sırt çantası ile Amerika sokaklarında perişan halde görülmüş.''

''Amerika'ya ilk gittiğinde New Jersey'de kalan ve orada büyük sorunlar yaşayan Meltem'e, OnurAkayMedya yazarı Ülkü Gözen Stewart ve eşi Oğuz Safoğlu Stewart sahip çıkmıştı. Stewart ailesi Meltem'e evini açmıştı.''